Kategoria
Treningi

 • Treningi

  Fit planer lipiec 2017

  Dla lepszej organizacji, silniejszej motywacji i mocniejszej mobilizacji. Wydrukuj, powieś na lodówce i realizuj swoje cele!

 • Treningi

  Brazylijskie pośladki - ćwiczenia na piękną pupę do wykonania w domu

  Marzysz o seksownie zaokrąglonych pośladkach, które będą pięknie wyglądać w każdych spodniach? Przedstawiam ci 5 moim zdaniem najefektywniejszych ćwiczeń, które możesz bez problemu wykonać w domu.

 • Treningi

  Ile i co powinnam pić podczas treningu?

  Podczas treningu z potem tracimy nie tylko wodę ale i cenne minerały. Przeczytj jakie są objawy odwodnienia oraz jak możesz im zapobiec.

 • Treningi

  CXWORX® Les Mills

  Na początku szczerze wam powiem, że gdy pierwszy raz usłyszałam nazwę CXWORX, też nie miałam zielonego pojęcia o co chodzi. Ale, że w zajęciach Les Mills byłam już zakochana i widziałam jak zmieniło się moje ciało już po kilku tygodniach z programem BODYPUMP, musiałam spróbować i tego.

 • Treningi

  Ćwiczenia brzucha na zajęciach BODYPUMP LesMills

  Nie wiem skąd, ale wyobrażenia większości ludzi o zajęciach ze sztangami kumulują się wokół pompowania bicepsa :)

 • Treningi

  BODYPUMP LesMills - budowanie więzi

  Są takie treningi, które budują nie tylko siłę, ale i więzi między ludźmi. Taki właśnie jest Bodypump LesMills.

 • Treningi

  Les Mills BODYPUMP® - tydzień drugi

  Gdy już w końcu ogarnęłam całą choreografię, mogłam podejść do zajęć z większym luzem ;) a to pozwoliło na jeszcze lepszą atmosferę na zajęciach. Poza tym czuję, że coś się dzieje - ćwiczenia nie są już takie ciężkie - czuję, że MAM TĘ MOC!

 • Treningi

  Dlaczego warto spróbować Les Mills BODYPUMP® ?

  BODYPUMP® - jest pierwowzorem dla wielu odmian siłowych zajęć grupowych z użyciem sztang. Został stworzony w 1991r przez Philipa Mills i dystrybuowany globalnie przez Les Mills International. Obecnie jest w ponad 80 krajach i w ponad 15000 klubach fitness na całym świecie. W Polsce obecny od 5 lat szybko zyskał miano najbardziej popularnego spośród programów Les Mills.

 • Treningi

  Test butów Domyos 360

  Mam nadzieję, że większość z was wie, że odpowiednie buty do fitnessu są niesamowicie ważne. To one mają nam zapewnić przyjemność, komfort, ale i bezpieczeństwo podczas treningu. W ostatnim czasie otrzymałam do przetestowania buty Domyos z serii 360, dostępne w sklepach Decathlon.

 • Treningi

  Brazylijskie pośladki

  Niektórzy uważają je za najbardziej atrakcyjną i seksowną część kobiecego ciała - pośladki, a te uniesione, krągłe, jędrne i zgrabne są obiektem pożądania niejednej z nas! Jak uzyskać efekt brazylijskich pośladków?

 • Treningi

  Sprzęt fitness w domu i klubie

  Niedawno dzięki firmie Klubben Polska otrzymałam do testowania sprzęt fitnessowy, który chciałabym Wam przedstawić i gorąco  polecić. Przyrządy te mogą pomóc wrócić do sprawności ruchowej, być wykorzystane w rehabilitacji, ćwiczenia z nimi są idelne i bezpieczne dla  początkujących, ale też mogą być świetnym urozmaiceniem dla osób zaawansowanych w treningach. 

 • Treningi

  Crossfit

  Morderczy trening zyskujący tysiące fanów. Na czym polega jego fenomen?

Obserwuj mnie na

Instagram

O mnie

Monika Wieczorek

Z zawodu architekt z zamiłowania doświadczony instruktor fitness, trener personalny i początkujący dietetyk. Maniaczka wszelkich form aktywnego spędzania wolnego czasu. Prywatnie żona i mama równie aktywnej córeczki.

Newsletter

Zapisz się do newsletter aby być na bieżąco z nowościami oraz wydarzeniami na fitpassion.pl.


Zapisując się do newslettera otrzymujesz:

 • regularne zestawienie nowości na moim blogu
 • darmowe porady dietetyczne
 • wyjątkowe przepisy kulinarne

Współpraca

Do tej pory współpracowałam m.in. z takimi markami jak: