Les Mills BODYPUMP® - tydzień drugi

Gdy już w końcu ogarnęłam całą choreografię, mogłam podejść do zajęć z większym luzem ;) a to pozwoliło na jeszcze lepszą atmosferę na zajęciach. Poza tym czuję, że coś się dzieje - ćwiczenia nie są już takie ciężkie - czuję, że MAM TĘ MOC!

Na zajęcia zaczęły przychodzić dwie panie po 60-tce. Początkowo bałam się jak odbiorą takie zajęcia, ale na szczęście były świadome, jak ważny dla nich jest trening z obciążeniem. Właśnie zajęcia takie jak Bodypump LesMills wzmacniają nasze kości, które z wiekiem niestety tracą swą gęstość. Ale pani Henia i pani Bożenka doskonale o tym wiedzą ;) Wszyscy, w każdym wieku powinniśmy o tym pamiętać - bo im wcześniej zaczniemy myśleć o naszym zdrowiu tym dłużej będziemy sprawni i silni. Ale jak widać na załączonym obrazku nigdy nie jest za późno.

Podobał Ci się post?PODOBNE

 • Treningi

  Jakie buty na jaki trening

  Zastanawiasz się jakie buty wybrać ze względu na rodzaj aktywności fizycznej? Do biegania, na aerobik, crossfit czy zumbę albo na siłownię - przeczytaj!

 • Treningi

  Jak zacząć biegać... i nie przestawać

  Nie wiem jakie są twoje powody, dlaczego chcesz zacząć biegać. Ja chciałam w końcu po porodzie zacząć coś robić, żeby wrócić do formy. Dlaczego akurat bieganie? 

 • Treningi

  Fit planer listopad 2017

  Listopad za pasem, czas na planowanie nowego miesiąca!

Obserwuj mnie na

Instagram

O mnie

Monika Wieczorek

Z zawodu architekt z zamiłowania doświadczony instruktor fitness, trener personalny i początkujący dietetyk. Maniaczka wszelkich form aktywnego spędzania wolnego czasu. Prywatnie żona i mama dwóch aktywnych córeczek.

Newsletter

Zapisz się do newsletter aby być na bieżąco z nowościami oraz wydarzeniami na fitpassion.pl.


Zapisując się do newslettera otrzymujesz:

 • regularne zestawienie nowości na moim blogu
 • darmowe porady dietetyczne
 • wyjątkowe przepisy kulinarne

Współpraca

Do tej pory współpracowałam m.in. z takimi markami jak:

banner