Fit planer lipiec 2017

Dla lepszej organizacji, silniejszej motywacji i mocniejszej mobilizacji. Wydrukuj, powieś na lodówce i realizuj swoje cele!

Nie wiem jak u Was, ale u mnie w wakacje czasem w przypływie letniego klimatu tracę moją mobilizację i konsekwencję. Żeby pilnować się przy podążaniu do mojego celu i utrzymać motywację, stworzyłam miesięczny fit planer. Lipcowy już wisi na lodówce, będzie zachęcał do działań i pilnował diety, gdyż wpisuję w niego każdą aktywność, dni w które trzymałam się zdrowego odżywiania oraz wszyskie wpadki żywieniowe. 

Zachęcam Cię również do takiej samokontroli :) Motywujący, letni fit planer do wydrukowania dla Ciebie możesz pobrać tutaj:  Link

Podobał Ci się post?PODOBNE

 • Treningi

  Jakie buty na jaki trening

  Zastanawiasz się jakie buty wybrać ze względu na rodzaj aktywności fizycznej? Do biegania, na aerobik, crossfit czy zumbę albo na siłownię - przeczytaj!

 • Treningi

  Jak zacząć biegać... i nie przestawać

  Nie wiem jakie są twoje powody, dlaczego chcesz zacząć biegać. Ja chciałam w końcu po porodzie zacząć coś robić, żeby wrócić do formy. Dlaczego akurat bieganie? 

 • Treningi

  Fit planer listopad 2017

  Listopad za pasem, czas na planowanie nowego miesiąca!

Obserwuj mnie na

Instagram

O mnie

Monika Wieczorek

Z zawodu architekt z zamiłowania doświadczony instruktor fitness, trener personalny i początkujący dietetyk. Maniaczka wszelkich form aktywnego spędzania wolnego czasu. Prywatnie żona i mama dwóch aktywnych córeczek.

Newsletter

Zapisz się do newsletter aby być na bieżąco z nowościami oraz wydarzeniami na fitpassion.pl.


Zapisując się do newslettera otrzymujesz:

 • regularne zestawienie nowości na moim blogu
 • darmowe porady dietetyczne
 • wyjątkowe przepisy kulinarne

Współpraca

Do tej pory współpracowałam m.in. z takimi markami jak:

banner