Fit planer lipiec 2017

Dla lepszej organizacji, silniejszej motywacji i mocniejszej mobilizacji. Wydrukuj, powieś na lodówce i realizuj swoje cele!

Nie wiem jak u Was, ale u mnie w wakacje czasem w przypływie letniego klimatu tracę moją mobilizację i konsekwencję. Żeby pilnować się przy podążaniu do mojego celu i utrzymać motywację, stworzyłam miesięczny fit planer. Lipcowy już wisi na lodówce, będzie zachęcał do działań i pilnował diety, gdyż wpisuję w niego każdą aktywność, dni w które trzymałam się zdrowego odżywiania oraz wszyskie wpadki żywieniowe. 

Zachęcam Cię również do takiej samokontroli :) Motywujący, letni fit planer do wydrukowania dla Ciebie możesz pobrać tutaj:  Link

Podobał Ci się post?

PODOBNE

 • Treningi

  Brazylijskie pośladki - ćwiczenia na piękną pupę do wykonania w domu

  Marzysz o seksownie zaokrąglonych pośladkach, które będą pięknie wyglądać w każdych spodniach? Przedstawiam ci 5 moim zdaniem najefektywniejszych ćwiczeń, które możesz bez problemu wykonać w domu.

 • Treningi

  Ile i co powinnam pić podczas treningu?

  Podczas treningu z potem tracimy nie tylko wodę ale i cenne minerały. Przeczytj jakie są objawy odwodnienia oraz jak możesz im zapobiec.

 • Treningi

  CXWORX® Les Mills

  Na początku szczerze wam powiem, że gdy pierwszy raz usłyszałam nazwę CXWORX, też nie miałam zielonego pojęcia o co chodzi. Ale, że w zajęciach Les Mills byłam już zakochana i widziałam jak zmieniło się moje ciało już po kilku tygodniach z programem BODYPUMP, musiałam spróbować i tego.

Obserwuj mnie na

Instagram

O mnie

Monika Wieczorek

Z zawodu architekt z zamiłowania doświadczony instruktor fitness, trener personalny i początkujący dietetyk. Maniaczka wszelkich form aktywnego spędzania wolnego czasu. Prywatnie żona i mama równie aktywnej córeczki.

Newsletter

Zapisz się do newsletter aby być na bieżąco z nowościami oraz wydarzeniami na fitpassion.pl.


Zapisując się do newslettera otrzymujesz:

 • regularne zestawienie nowości na moim blogu
 • darmowe porady dietetyczne
 • wyjątkowe przepisy kulinarne

Współpraca

Do tej pory współpracowałam m.in. z takimi markami jak: