Charytatywny maraton Zumba Fitness daje nadzieję w chorobach rzadkich - fotorelacja

W sobotę 8. października miałam przyjemność uczestniczyć w charytatywnym maratonie Zumba Fitness dla Bartka, Nadii, Gabrysi i Mariki. 

W sobotę w Domu Kultury w Hałcnowie sala (w której na codzień prowadzę zajęcia fitness) bardzo szybko wypełniła się aż po brzegi uczestnikami, którzy biorąc udział w tanecznym maratonie za symboliczną "cegiełkę" chcieli pomóc w przyjemny sposób.

Zostałam zaproszona do współprowadzenia tego maratonu razem z ponad 20 instruktorami z całej Polski, przez jego organizatorkę - przesympatyczną i bardzo oddaną temu co robi Irenę Awieruszko-Ptaszkiewicz, instruktorkę Zumba Fitness z Bielska-Białej.

Tańczyliśmy prawie 4 godziny do porywającej muzyki, dając z siebie wszystko! Było bardzo gorąco, ale widząc pasję i zaangażowanie w oczach wszystkich uczestników, mogłabym tak tańczyć do rana. Hektolitry wylanego potu, wiadra wypitej wody, morze uśmiechu i oceany przesłanej dobrej energii. Z nadzieją na lepsze jutro dla naszych bohaterów. Mam nadzieję, że ta cudowna atmosfera na długo zostanie zapamiętana przez uczestników. A Bartkowi, Nadii, Gabrysi i Marice życzę dużo siły w walce o zdrowie!

Podcza maratonu zaprezentowane zostały kalendarze, z których dochód przeznaczony zostanie na pomoc chorym dzieciom. Kanlendarze można nabyć u instruktorów Zumba Fitness (również u mnie).

 fot. Damian Rafacz

 fot. Damian Rafacz

 fot. Damian Rafacz

 fot. Damian Rafacz

 fot. Damian Rafacz

 fot. Damian Rafacz

 fot. Wiesia Hołyńska

 fot. Wiesia Hołyńska

 fot. Wiesia Hołyńska

Oczywiście i ja tam byłam i z Wami wszystkimi w dobrej sprawie tańczyłam :)  fot. Damian Rafacz

I część mojej cudownej załogi z Euforia Fitness :)

Podobał Ci się post?PODOBNE

Obserwuj mnie na

Instagram

O mnie

Monika Wieczorek

Z zawodu architekt z zamiłowania doświadczony instruktor fitness, trener personalny i początkujący dietetyk. Maniaczka wszelkich form aktywnego spędzania wolnego czasu. Prywatnie żona i mama dwóch aktywnych córeczek.

Newsletter

Zapisz się do newsletter aby być na bieżąco z nowościami oraz wydarzeniami na fitpassion.pl.


Zapisując się do newslettera otrzymujesz:

  • regularne zestawienie nowości na moim blogu
  • darmowe porady dietetyczne
  • wyjątkowe przepisy kulinarne

Współpraca

Do tej pory współpracowałam m.in. z takimi markami jak:

banner